Olles tutvunud meie kastihaagiste valikuga, märkate et tooted jagunevad kahte sarja. Nendeks on CS ehk polt- ja neetliides haagised ning CP ehk keevisraamil haagised.

Polt- ja neetliides haagiste detailid on lehtmetallist välja lõigatud ja painutatud. Omavahel liidetakse need neetide ja poltide abil.

Keevisraamil haagised, nagu nimetuski ütleb, teeb oludele väga hästi vastupidavaks kuumtsingitud terastorudest raam. Raam tagab haagisele elastsuse ja ei karda vibratsiooni ning on seeläbi keskkonna mõjudele väga hästi vastupidav. Igapäevaseks kasutuseks soovitame kindlasti keevisraamil haagist.

 

Tiki kastihaagiste tooteseeria jagunebki soodsamate CS ehk neetliides haagiste ja vastupidavate CP ehk kuumtsingitud keevisraami haagiste vahel.

Antud koodile järgnev number tähistab haagise pikkust ning tootekoodi lõpetab sillavedrustuse tähis (ehk lehtvedru või ehk torsioon). Lisaks on märgitud ka lisaväärtused nagu kõrgeim porte (H), pidurid (B) ning kahe-teljelisus (D).

Nii saame teada, et haagis CP350-DLBH on keevisraamiga kastihaagis, mis on 350 cm pikk ning lehtvedru-sillaga. Haagis on kaheteljeline, kõrgeima porte ning piduritega.